top of page
  • astrologneseveral

RUHSAL DEPOMUZ AY

Dünya' ya en yakın planet olması sebebiyle, haritalarımızda en önemli ve bizi en çok etkileyen göstergelerden biri, mantığın devre dışı kaldığı AY'dır.

çabuk dağılan, yeni şeyler peşinde, projeci ve ayrıca iddialı bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Boğa; huzur ve konfor arayışında, sakin, maddi değerleri önemseyen, sabit fikirli, yavaş karar veren, çabuk harekete geçemeyen, bazen inatçı, başladığı işi sonuna kadar götüren, rahatına düşkün ve ayrıca sakin bir anneye işaret eder.


Ay Burcu İkizler; ifade etme ve iletişim ihtiyacında, biçimlendirme enerjisi yüksek, bilgiyi alan ve veren, merak ve keşfetme duygusu yüksek, biçimlemdirici ve ayrıca konuşkan bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Yengeç; hassas, naif, korumacı, anaç tavırlar, kuvvetli hafıza, duygusal yoğunluk, geçmişi unutmayan, anılara kıymet veren, hisleri kuvvetli ve ayrıca korumacı bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Aslan; lider ruhlu, arkadaş dost çevresi geniş, hükmetmeyi seven, cömert, tiyatral yetenekler, süse, püse önem veren, eğlenmeyi seven ve ayrıca buyurgan bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Başak; titiz, detaycı, verimli olma ihtiyacında, çok çalışan , çok üreten, duygularını pek önemsemeyen, insanları düzeltmeye çalışan ve ayrıca öğretmen ruhlu bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Terazi; denge kurmaya çalışan, arkadaşlarına hayır diyemeyen, yüksek ve uyumlu iletişim, güzelliklere önem veren, eğlenmeyi gülmeyi seven, empati duygusu gelişmiş ve ayrıca adil ve diplomat ruhlu bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Akrep; derin, gizemli, bazen ketum, kendini çok belli etmekten hoşlanmayan, okült konulara meraklı, yüksek sezgili, kızdığına öfke duyabilen, hiç birşeyi unutmayan ve bazen affedemeyen ve ayrıca savaşçı ruhlu bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Yay; Özgürlüğüne düşkün, araştırmayı öğrenmeyi seven, felsefik, macera ve yabancı kültürlere meraklı, derin düşünebilen, ruhsal olarak genişleme ihtiyacında olan, gezmeyi seven ve ayrıca felsefik bilge ruhlu bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Oğlak; Çalışmayı üretmeyi seven, çok çalışan, duygularını bazen görmezden gelebilen, endişeli, saygınlık kazanmayı önemseyen, yavaş ve emin adımlar atan ve ayrıca disiplinli bir anneye işaret eder.


Ay Burcu Kova; özgür ruhlu, bireysel sınırlarını bilen, gruplar içinde rahat eden, eşitlik adalet duygularını önemseyen, iletişimci, toplumu ve sokak canlarını çok düşünen, doğaya önem veren, bilgi toplayan, sorunlara çözüm üretebilen, insanlığa fayda yasasını güden ve ayrıca ruhsal mentör ruhlu bir anneye işaret eder..


Ay Burcu Balık; İlham ve sezgileri çok gelişmiş, hizmet etme ihtiyacı içinde, yardımsever, fedakar, duygusal, herkesi memnun etmeye çalışan, bazen kurban bilincinde bazen kurtarıcı bilincinde olan ve ayrıca fedakar bir anneye işaret eder.


Farkındalık ve aşkla ❤️

Astrolog Neşe Veral
18 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page