top of page
  • astrologneseveral

BAŞROLDE HEP SEN VARSIN

16 ŞUBAT 2022 ASLAN BURCU DOLUNAYI

Dolunaylar, tüm saklı potansiyellerimizi ortaya çıkaran bir aydınlatma aracı gibi çalışır.


Gündemlerimizle ilgili konuların görünür olduğu Dolunaylar, iç dünyamıza ışık tutması bakımından çok önemli ve bir o kadar da İYİ YÖNETİLMESİ gereken bir sürece işaret eder. SÜREÇ diyorum! Çünkü, Dolunay gündemleri o gün ortaya çıkmaz sadece, bunun öncesi ve sonrası ortalama 15 gün gibi bir zaman, onu görünür yapar. Hatta uzun soluklu gündemleri 6 aylık gibi bir sürece de yayar.


Dolunay evresi iyi yönetildiğinde yenilenme programı gibi çalışır ve bu yönüyle baktığımızda aslında kendimizi güncellemek için bir fırsattır.


İyi yönetilmesi neden önemlidir? Çünkü dolunaylar, tüm bilinçaltı bilgimizin ortaya çıktığı zamanlardır. Ve o bilinç altında bize fayda sağlayan, hayatta tutan, koruyan kök inançlarımız olduğu kadar; bizi kabzeden veya sıkıştıran korku, kaygı, endişe gibi dürtüsel bilgiler de kodludur. Dolayısıyla dolunaylarda bu dürtüseller, kendini BİLİNÇ zannedilebilir. Bu yüzden GÜNEŞ BİLİNCİ dediğimiz İDRAK iyi farkedilmeli ve ortaya konmalıdır ki İYİ yönetilebilsin.


Güneş bilgisi olmadan Ay, tek başına bizi doğru ölçüde yürütemez. Dürtüsel hareketlerle yapılacak mantık hataları, kadersel süreçte bir hayli yorucu çalışabilir.


Aslan Dolunayına baktığımızda kendimizden YENİ BİR BEN var etmek, tüm coşkumuzla kendimizi ortaya koymak için eylemler içinde olabileceğimiz son derece dinamik bir dolunay. Ay düğümleri bize kadersel çaba yüklerken, Plüton faktörünün, bunu iddialı ve planlarımızı dönüştürücü şekilde çalıştıracağını söyleyebiliriz.


An haritasında Yükselen Başak, aslında emek ettiğimiz, istediğimiz veya çabaladığımız tüm oluşumların hasadını, GELECEK ODAKLI toplayacağımızın ve kendi bireyselliğimizin inşaası için eylemde olduğumuzun bilgisini veriyor. Şu an için çabalar devam ediyor, hatta bununla ilgili sinyal, ışık, işaret almış olabiliriz. Uzun soluklu ama verimli bir çalışma üreteceğimiz oluşumlara “Aslan gibi girmeye gönüllü ol” işareti motivasyon yükleyecek görünümde.


Şu an AY, an haritasında 12.evde, çokta hakim olmadığın, farkedemediğin bir yerde olabilir, ancak her zaman güneşe dön yüzünü, o gelecek bilgisidir..Farketmesen de BUGÜNKÜ ADIMLARIN ASLINDA İNŞA ETMEYE ÇALIŞTIĞIN BİREYSELLİĞİNİN MİHENK TAŞIDIR.Venüs Mars kavuşumu hedeflerimizde sağlam adımlarla ve aşkla ilerlemek gerektiği bilgisini verirken, Satürn bize, alınan her yolun arkasında sağlam durmamız gerektiğini fısıldıyor. Şiron'un durumu, yaptığımız başlangıçlarla ilgili içsel bir endişe yüklemiş ya da soru işaretleri bırakmış olabilir, ancak Neptün'ün durumu TEVEKKÜLE davet eder nitelikte, kriz zannedilen endişeleri biraz akışa bırakmamız gerektiğini ifade etmekte.An haritasındaki toprak üçgeni, kendine LAYIK gördüklerin ve biçtiğin değerler üzerinden HAK ETME BİLİNCİ'nin ölçüsü kadar "kendini var edebilirsin"in anlatımıdır.

KENDİNİ NASIL KODLARSAN ONUN HASADINI ALIRSIN.
Planladığın bir başlangıç ya da tamamlanma değildi belki, son derece kadersel etkilerle oluyor her şey, ancak içte koşullandığın düşüncelerin tezahürüdür yaşadıkların, unutma ki BAŞROLDE HEP SEN VARDIN.

Aslan Dolunayı, içinizdeki çoşkuyu en güzel şekilde çıkaracak oluşumlarda yürütsün sizi; bir’in ve bütün’ün hayrına

Neşe VERAL


47 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

留言


bottom of page